Rubriky
televizní vysílání

Natáčení reality show Hotel Paradise násilně přerušeno!

Hotel Paradise - logoPo tragické sebevraždě Oli – účastnice reality show Farmář hledá ženu má televize Prima na krku další problém. Pokud nejde jen o umělou snahu vzbudit zájem médií a diváků, tak to vypadá, že soutěžící i celá česká produkce reality show Hotel Paradise museli pod hrozbou násilí i zbraně po devíti týdnech opustit nejen samotný hotel, ale dokonce i Dominikánskou republiku, kde se natáčení odehrávalo.

Televize Prima na nějakou závažnou událost ohledně reality show Hotel Paradise upozornila 15. 5. 2012 již ve své hlavní zpravodajské relaci, a následně i stručně vysvětlila ve VIP zprávách.

Luxusní hotel Casa Alegre, kde se odehrává reality show Hotel Paradise měl být obsazen ozbrojenou bezpečnostní agenturou, což může být díky desítkám v něm skrytě umístěných televizních kamer docela slušný materiál do reality show ;-).

Prý však má problém jen dominikánská produkce (která zřejmě nezaplatila za hotel, který je celý používaný jen pro natáčení), ale z bezpečnostních důvodů došlo k přesunu celé reality show Hotel Paradise do Česka.

S koncem natáčení v Česku však scénář evidentně počítal, podle TV Prima “jen o týden později“.

Včera již byli první členové štábu reality show Hotel Paradise včetně moderátorky Martiny Gavriely na letišti ve Vídni, ovšem rozhovor odtud kupodivu nebyl online (přestože už tam byla reportérka TV Prima), ale až záznam z něj se objevil v dnešních VIP zprávách.

Celé mi to připadá, že buď jde jen o lacinou snahu vyvolat senzaci, nebo že prostě někomu došly peníze, a vše se tak musí s minimálními náklady dokončit v Česku či na Slovensku (spekuluje se o bratislavských ateliérech).

Uvidíme, co dalšího se dozvíme dnes večer ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *