Rubriky
provozovatelé TV

O2-TV získala výhradní práva na filmy společnosti Disney

Telefonica - logoTelefónica se 12. 9. 2012 stala největším poskytovatelem filmů společnosti Disney v České Republice formou digitální videopůjčovny. Telekomunikační operátor Telefónica jako jediný z IPTV operátorů uzavřel smlouvu se studiem Disney na distribuci filmů prostřednictvím digitální televize O2 TV.

Telefónica uvede ve své Videotéce každý titul, který Walt Disney v České republice uvede do kin nebo do video distribuce. Uživatelé O2 TV tak již od 5. září mohou sledovat prostřednictvím Videotéky zbrusu nové filmy z dílny tohoto věhlasného producenta.

„Diváci O2 TV mohou v pohodlí domova shlédnout nejúspěšnější filmy, které jdou ve stejný okamžik do DVD distribuce. Na začátku září jsme zařadili například film AVENGERS, třetí nejúspěšnější titul v historii kinematografie, a to ve standardním i vysokém rozlišení,“ uvedl Aleš Veselý, marketingový ředitel segmentu domácností, společnosti Telefónica. Všechny novinky budou ve Videotéce dostupné po dobu 3 měsíců.

plakát k filmu AVENGERS

Další filmovou lahůdkou, která se nyní promítá v kinech a kterou mohou zákazníci O2 TV shlédnout již v prosinci 2012, je film Rebelka. Ve Videotéce však nebudou chybět ani nestárnoucí evergreeny jako je série filmů Piráti z Karibiku, série dětských filmů Toy Story, Auta a další oblíbené pohádky z dílny Walt Disney. Nabídka nejčerstvější produkce tak bude rozšířena o dalších 50 divácky oblíbených snímků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *